FRBSE

Koninklijke Belgische Ruitersport federatie

Partager cet article avec des amis

Jumping

Oliva – CSIYH1* : 11/12/2023 – 17/12/2023
  • Daigneux- Lange Fabienne
  • De Koker Charlotte
  • Vandecasteele Bart Jay Junior
Oliva – CSI3* : 11/12/2023 – 17/12/2023
  • Clarys Bart
  • de boeck kasper
  • Van Belle Mike
  • Verlooy Jos
Oliva – CSI1* : 11/12/2023 – 17/12/2023
  • Clarys Bart
  • Daigneux- Lange Fabienne
  • De Koker Charlotte
  • Laenen Melissa
  • Vancouillie Lies
  • Verlooy Jos
Riyadh – CSI5*-W : 13/12/2023 – 16/12/2023
  • Said Abdel
Kronenberg – CSIYH1* incl. 8yo : 13/12/2023 – 17/12/2023
  • De Winter Jeroen
  • Schrijvers Yenthe
  • Vandenberk Jens
Kronenberg – CSI1* : 13/12/2023 – 17/12/2023
  • Delogne Margaux
  • Demarbaix Charlotte
  • Kenis Pieter
  • Schrijvers Yenthe
  • Van Donck Vicky
Kronenberg – CSI2* : 13/12/2023 – 17/12/2023
  • De Brabandere Pieter
  • De Winter Jeroen
  • Kenis Pieter
  • Schrijvers Yenthe
  • Vandenberk Jens
Lier – CSI1* : 13/12/2023 – 17/12/2023
  • Boon Arno
  • Braeckmans Xena
  • Budd Nathan
  • Clauw Jordy
  • Clauw Valerie
  • Colard Chanael
  • Cools Cyril
  • Craane Laura
  • Cracco Marie Julie Pascalle
  • De Baets Chanel
  • De Brabandere Jean – Baptiste
  • De Corte Stephanie
  • Debieve Jordan
  • Devisscher Margot
  • Draga Antoni
  • Eggermont Lara
  • Fievez Peppa
  • Fontyn Zoé
  • Frederick Amber
  • Gatellier Lali
  • Godecharle Estelle
  • Goffinet Thierry
  • Guery Mathieu
  • Hazebroek Maxime
  • Hoeben Valentina
  • Hornesch Guido
  • Huyvaert Thibaut
  • Lambrecht Maxime
  • Leemans Evelyne
  • Lepiemme Mike
  • Losfeld Louise
  • Mahieu Louis
  • Matic Tanguy
  • Paelinck Inaya
  • Ramaekers Jan
  • Robberechts Thibeau
  • Schepers Paulien
  • Spits Thibeau
  • Thiry Manuel
  • Thonon Virginie
  • Vandereyken Franck
  • Vandierendonck Pieter
  • Vandoorne Axel
  • Verhamme Sarah
  • Vermeir Wilm
  • Vernaet Frederic
  • Vinck Yasmine
  • Voordeckers Lotte
  • Zoller Catherine
Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 13/12/2023 – 17/12/2023
  • Andries Stephanie
  • Anteunis Zoe
  • Appelen Jeroen
  • Bloemen Gert
  • Boon Arno
  • Bourdeaud’hui Mathieu
  • Brants Coline
  • Bruynseels Niels
  • Cools Cyril
  • D’haese Dimme
  • De Brabandere Jean – Baptiste
  • De Bruyn Lander
  • De Hornois Caro-Belle
  • De Pauw – Sacré Astrid
  • De Plecker Vic
  • De Schrijver Brent
  • De Wit Thomas
  • Debieve Jordan
  • Demeersman Dirk
  • Dermaut Tommy
  • Dhaeyere Tom
  • Draga Antoni
  • Eijgel Manon
  • Geurts Jessica
  • Geurts-Dalton Sophie
  • Goffinet Thierry
  • Huyvaert Thibaut
  • Lauwers Candice
  • Lepiemme Mike
  • Losfeld Louise
  • Maes Toon
  • Mahieu Louis
  • Matic Tanguy
  • Oris Karen
  • Peters Nina
  • Putters Evelyne
  • Raulier Valentine
  • Robberechts Thibeau
  • Rombouts Kirsten
  • Sappin Jelle
  • Scauflaire Marine
  • Schepers Paulien
  • Spits Lauranne
  • Spits Patrik
  • Spits Thibeau
  • Thiry Sebastien
  • Thomas Gilles
  • Thonon Virginie
  • Van den Bergh Pieter
  • Van Gorp Marthe
  • Van Hamme Gilles
  • Van Lent Maverick
  • Vandenbossche Bjorn
  • Vanderhasselt Christophe
  • Vanderhasselt Yves
  • Vandoorne Axel
  • Vereecke Andres
  • Vermeir Wilm
  • Vernaet Frederic
  • Vinck Yasmine
  • Vlaminck Simon
  • Watteyne Xavier
  • Wellens Anthony
Lier – CSI2* : 13/12/2023 – 17/12/2023
  • Andries Stephanie
  • Anteunis Zoe
  • Appelen Jeroen
  • Arnhem Virginie
  • Boskamp Marie
  • Bourdeaud’hui Mathieu
  • Brants Coline
  • Bruynseels Niels
  • Budd Nathan
  • Carton-Grootjans Ann
  • Clauw Jordy
  • Cools Cyril
  • D’haese Dimme
  • De Baets Chanel
  • De Brabandere Jean – Baptiste
  • De Bruyn Lander
  • De Corte Stephanie
  • De Plecker Vic
  • De Schrijver Brent
  • De Vos Ines
  • De Wit Thomas
  • Demeersman Dirk
  • Dermaut Tommy
  • Draga Antoni
  • Eggermont Lara
  • Fannes Karlien
  • Foulon Marie
  • Gatellier Lali
  • Geurts Jessica
  • Goffinet Thierry
  • Guery Mathieu
  • Hazebroek Mathias
  • Huyvaert Thibaut
  • Jansegers Yana
  • Lambrecht Maxime
  • Lambrecht Vincent
  • Lepiemme Mike
  • Losfeld Louise
  • Maes Toon
  • Marien Frederic
  • Michiels Kenza
  • Oris Karen
  • Patteet Gudrun
  • Poels Zara
  • Putters Claire
  • Putters Evelyne
  • Raulier Valentine
  • Rombouts Kirsten
  • Sappin Jelle
  • Scauflaire Marine
  • Schepers Paulien
  • Spits Lauranne
  • Spits Patrik
  • Spits Thibeau
  • Thiry Jose
  • Thiry Manuel
  • Thiry Sebastien
  • Thomas Gilles
  • Thonon Virginie
  • Thys Jens
  • Van den Bergh Pieter
  • Van Dyck Ruben
  • Van Gelderen Boy-Adrian
  • Van Hamme Gilles
  • Van Lent Maverick
  • Van Roosbroeck Catherine
  • Van Roosbroeck Jules
  • Van Roosbroeck Maurice
  • Vandenbossche Bjorn
  • Vanderhasselt Christophe
  • Vanderhasselt Yves
  • Vandierendonck Pieter
  • Vandoorne Axel
  • Vereecke Andres
  • Vermeir Wilm
  • Vernaet Frederic
  • Vervoort Jorik
  • Wellens Anthony
London – Excel – CSI5*-W : 13/12/2023 – 18/12/2023
  • Philippaerts Olivier
  • Wathelet Gregory
Frankfurt – CSI4* : 14/12/2023 – 17/12/2023
  • Hemeryck Rik
  • Vereecke Koen

Dressage

London – Excel – CDI-W : 13/12/2023 – 15/12/2023
  • De Winne Flore: Flynn FRH
  • Verwimp Jorinde: Charmer

Complet

Attelage

London – Excel – CAI-W : 15/12/2023 – 18/12/2023
  • Geerts Glenn: Basco M – Birckhouse Billie – Cor Theodoor – Dash – De Solist – Dubai – Erdball – Hero – Ivilandro – Zeron

Articles récents

Jours avant les Jeux olympiques
De Olymische spelen zijn gestart!
Sluiten