KBRSF

Koninklijke Belgische Ruitersport federatie

Share this article with friends

Discipline Start date End date Venue Event code Athlete Nr of entries
showjumping 21/03 24/03 Busto Arsizio CSI1* Estelle Gerard 1
Karel Cox 1
CSI3* Celine Schoonbroodt – de Azevedo 3
Estelle Gerard 3
Karel Cox 3
Maxime Harmegnies 3
CSIYH1* Celine Schoonbroodt – de Azevedo 1
20/03 24/03 Lier CSI1* Amber Frederick 1
Astrid De Pauw – Sacré 1
Baptiste Matton 1
Bart Clarys 1
Cedric Desimpel 1
Charlotte Frederick 1
Elisa Pietteur 1
Elisa Strubbe 1
Elise Arroyave 1
Elke Appeltans 1
Ella Bomere 1
Gilles Nuytens 1
Gudrun Patteet 1
Helena Goossens 1
Inaya Paelinck 2
Koen De Waele 1
Lara Eggermont 2
Lieven Devos 1
Maxime Hazebroek 3
Maxine Gaelens 3
Megan Perquy 1
Melissa Laenen 1
Pascale Haep 1
Rik Nauta 1
Thibeau Robberechts 1
Thierry Ravel 1
Vic De Plecker 1
Wim Vinckx 1
CSI2* Ann Carton-Grootjans 2
Aurelia Guisson 1
Baptiste Matton 3
Bart Clarys 2
Caroline De Laet 1
Cedric Desimpel 1
Christophe Vanderhasselt 3
Claire Putters 1
Dennis Caubergs 2
Elisa Pietteur 1
Elisa Strubbe 4
Elke Appeltans 2
Estee Bomere 1
Evelyne Putters 4
Gilles Nuytens 3
Gudrun Patteet 1
Helena Goossens 1
James Peeters 2
Jef Peeters 1
Jeroen Appelen 5
Jeroen De Winter 3
Jordy Van Massenhove 2
Jos Verlooy 4
Jules Van Hoydonck 4
Koen De Waele 2
Koen Vereecke 3
Lara Eggermont 1
Leon Brutsaert 3
Liesbeth Hanssens 1
Lieven Devos 1
Louke Baeten 1
Marie Foulon 1
Marthe Van Gorp 2
Mathias Hazebroek 2
Mathieu Bourdeaud’hui 4
Melissa Laenen 1
Mike Van Belle 2
Pascale Haep 1
Rik Nauta 1
Roy Van Beek 3
Sarah Ver Linde 2
Thibeau Spits 3
Tim Prouve 2
Ugo Berrittella 1
Vic De Plecker 3
Wilm Vermeir 3
Wim Vinckx 4
CSIYH1* incl. 8yo Ann Carton-Grootjans 1
Aurelia Guisson 1
Bart Clarys 1
Caroline De Laet 3
Catherine Gustin 3
Christophe Vanderhasselt 1
Dennis Caubergs 2
Elise Arroyave 1
Elke Appeltans 2
Ella Bomere 3
Gudrun Patteet 1
Inge Carton 2
Jeroen Appelen 1
Jeroen De Winter 2
Jordy Van Massenhove 1
Koen De Waele 1
Koen Vereecke 1
Lara Eggermont 2
Laurentine De Bel 1
Leon Brutsaert 1
Liesbeth Hanssens 1
Louke Baeten 2
Mathias Hazebroek 2
Mathieu Bourdeaud’hui 2
Melissa Laenen 1
Pascale Haep 2
Roberto Mendonca Dias 2
Sarah Ver Linde 1
Thibeau Robberechts 1
Thibeau Spits 1
Vic De Plecker 1
Wim Vinckx 2
St Tropez – Gassin CSI1* Maite Delree 1
Stephanie d’ Andrimont 1
CSI2* Anthony Wellens 1
Constant Van Paesschen 1
Gilles Thomas 1
Nathan Budd 3
Stephanie d’ Andrimont 3
CSI3* Anthony Wellens 2
Constant Van Paesschen 2
Gilles Thomas 3
Nathan Budd 1
CSIYH1* Constant Van Paesschen 1
Nathan Budd 1
19/03 23/03 Ocala, FL (WEC) CSIO5*-LLN Gregory Wathelet 2
Nicola Philippaerts 2
Niels Bruynseels 2
Pieter Devos 2
24/03 Oliva CSI1* Andres Vereecke 1
Axel Vandoorne 2
Bart Jay Junior Vandecasteele 3
Benny Naessens 1
Charlotte De Koker 5
Charlotte Tournay 4
Elien Vaes 3
Elona De Clercq 3
Fabienne Daigneux- Lange 2
Frederic Vernaet 1
Hannes Symons 1
Jan Boyen 3
Juliette Detimmerman 1
Kim Van Decraen 2
Laetitia Surin 3
Leonie Peeters 2
Lies Malisart 3
Louise Losfeld 1
Louis Mahieu 1
Maria Magdalena Celotto 1
Maxim Godecharle 1
Pascale Trenker 3
Pieter Stubbe 1
Tess Lecomte 1
CSI3* Andres Vereecke 4
Axel Vandoorne 4
Benny Naessens 1
Cindy Van der Straten 4
Frederic Vernaet 4
Hannes Symons 4
kasper de boeck 2
Leonie Peeters 4
Lies Malisart 2
Louise Losfeld 4
Louis Mahieu 3
Maxim Godecharle 2
CSIYH1* Andres Vereecke 2
Axel Vandoorne 3
Benny Naessens 5
Charlotte De Koker 1
Charlotte Tournay 4
Frederic Vernaet 2
Hannes Symons 2
kasper de boeck 1
Laetitia Surin 2
Leonie Peeters 2
Louise Losfeld 1
Louis Mahieu 8
Maria Magdalena Celotto 2
Maxim Godecharle 2
Wellington, FL (Equestrian Center) CSI2* Boy-Adrian Van Gelderen 2
CSI4* Emilie Conter 3
Zoe Conter 3
18/03 24/03 Valencia CSI2* Ben Beevers 2
Vejer de la Frontera CSI4* Dominique Joassin 2
Marine Scauflaire 6
Maud Pietroniro 2
Olivier Philippaerts 6
CSIYH1* incl. 8yo Dominique Joassin 1
Joyce Fries 2
Marine Scauflaire 4
Olivier Philippaerts 4
Stephanie Stordeur 1
eventing 20/03 24/03 Kronenberg CCI1*-Intro Anne de Jamblinne- Paulus 1
Annesjien Wouters 1
Arne Buschman 1
Benoit Goesaert 1
Camille Denutte 1
Camille Thual 1
Déborah Goldfarb Paunet 1
Febe Bosschaerts 1
Geerard Carron 1
Geertrui Herbots 1
Hilde Van Mieghem 1
Hortence De Cleene 1
Hugo Laschet 1
Jarno Verwimp 1
Julie Peeters 1
Juliette Jalon 1
Justine Blontrock 1
Kristien Both 1
Lander Van Den Broeck 2
Laurence Levrau 1
Manon Minner 1
Marcus Bergez 1
Michiel Arnauts 1
Myrle Schoones 1
Pauline Lambermont 1
Sarah Dupont 1
Tracy Lega 1
CCI2*-L Anaïs Van Vaerenbergh 1
Lander Van Den Broeck 1
Lara de Liedekerke – Meier 1
Lien De Dycker 1
Lynn Eggermont 1
Nele Revyn 1
Steve Van Winkel 1
Wouter De Cleene 1
CCI2*-S An Sofie Coevoet 2
Baptiste Dehoorne 1
Caroline Van Rossum 1
Clarisse Walbrecq 1
Cyril Gavrilovic 2
David Quataert 2
Etan Jacques 1
Giel Vanhouche 1
Giuliano Renda 1
Jarno Verwimp 2
Lauren Blommaert 1
Lea Poncelet 2
Max Thual 1
Michiel Arnauts 1
Ornella Rietjens 1
Seppe Vilain 1
Timothy Denutte 1
Xander Smet 1
CCI3*-L Bo Goeman 1
CCI3*-S Annesjien Wouters 1
Elena Laffineuse 1
Giel Vanhouche 1
Jade Van Der Meerschen 1
Jarno Verwimp 2
Jasper Peeters 1
Lara de Liedekerke – Meier 4
Manon Minner 1
Marcus Bergez 1
Steve Van Winkel 1
CCI4*-L Karin Donckers 1
CCI4*-S Karin Donckers 2
Lara de Liedekerke – Meier 1
Seppe Vilain 2
Steve Van Winkel 1
Wouter De Cleene 1
CCIP2-S Emi Douwen 1
Julie Geurts 1
Lotte Bollansee 1
Marie-Joelle Goeminne 2
Oliver Sels 1
23/03 24/03 Luhmühlen CCI2*-S Kris Vervaecke 1
Tine Magnus 3
CCI3*-S Kris Vervaecke 1
Maarten Boon 1
endurance 23/03 24/03 Saint-Barthélémy-de-Vals CEI1* 100 Steve Peignat 1
CEI1* 100-2 Steve Peignat 1
CEI2* 120 CIM Elisabeth Hardy * 1
CEI3* 140 Elisabeth Hardy * 1
CEI3* 160 Marion Lamoriniere 1
dressage 22/03 24/03 Wroclaw, Partynice CDI3* Amandine Prevost 1
CDIY Robin Robert 1

Recent articles

Op Paasmaandag 1 april zal ons kantoor gesloten zijn.

Wij zijn er weer op 2 april!

Op vrijdag 15 maart zal ons kantoor gesloten zijn.

We apologise for the inconvenience!

Days until the Olympic Games
De Olymische spelen zijn gestart!
Sluiten