KBRSF

Koninklijke Belgische Ruitersport federatie

Share this article with friends

Discipline

Start date

End date

Venue

Event code

Athlete

Nr of entries

showjumping

06/03

10/03

Aix-Meyreuil

CSI2*

Maxime Harmegnies

2

     

Gorla Minore

CSI2*

Roy Van Beek

3

       

CSIYH1*

Roy Van Beek

1

       

CSIYH1*-2

Roy Van Beek

2

     

Herning

CSI3*

Annelies Vorsselmans

3

 

05/03

10/03

Oliva

CSI1*

Andres Vereecke

1

         

Axel Vandoorne

2

         

Bart Jay Junior Vandecasteele

2

         

Benny Naessens

4

         

Charlotte De Koker

5

         

Charlotte Tournay

4

         

Elien Vaes

3

         

Elona De Clercq

3

         

Fabienne Daigneux- Lange

2

         

Frederic Vernaet

2

         

Hannes Symons

2

         

Jan Boyen

3

         

Juliette Detimmerman

1

         

Kim Van Decraen

2

         

Laetitia Surin

2

         

Leonie Peeters

2

         

Lies Malisart

3

         

Louise Losfeld

2

         

Louis Mahieu

2

         

Maria Magdalena Celotto

3

         

Maxim Godecharle

2

         

Pascale Trenker

2

         

Pieter Stubbe

1

         

Tess Lecomte

1

       

CSI2*

Andres Vereecke

4

         

Axel Vandoorne

4

         

Cindy Van der Straten

3

         

Frederic Vernaet

4

         

Hannes Symons

4

         

Leonie Peeters

4

         

Lies Malisart

2

         

Louise Losfeld

4

         

Louis Mahieu

2

         

Maxim Godecharle

1

       

CSIYH1*

Andres Vereecke

2

         

Axel Vandoorne

3

         

Benny Naessens

4

         

Charlotte De Koker

1

         

Charlotte Tournay

3

         

Cindy Van der Straten

2

         

Frederic Vernaet

2

         

Hannes Symons

1

         

Laetitia Surin

4

         

Leonie Peeters

3

         

Louise Losfeld

2

         

Louis Mahieu

8

         

Maria Magdalena Celotto

2

         

Maxim Godecharle

2

         

Pieter Clemens

2

     

Wellington, FL (Equestrian Center)

CSI2*

Boy-Adrian Van Gelderen

2

         

Emilie Conter

2

       

CSI5*

Zoe Conter

2

 

07/03

10/03

‘s-Hertogenbosch

CSI5*

Gregory Wathelet

3

         

Gudrun Patteet

3

         

Nicola Philippaerts

2

         

Pieter Clemens

3

         

Pieter Devos

3

         

Wilm Vermeir

3

 

04/03

10/03

Valencia

CSI3*

Louise Ameeuw

4

       

CSIYH1*

Louise Ameeuw

2

     

Vejer de la Frontera

CSI1*

Charlotte Berghmans

3

         

Julien Macedoine

1

         

Juliette Berghmans

3

         

Rosalie Lambermont

2

       

CSI4*

Dominique Joassin

2

         

Filip Lacus

1

         

Laurens Houben

3

         

Maud Pietroniro

2

         

Nikita Van Der Meerschen

4

         

Olivier Philippaerts

6

         

Stephanie Andries

2

         

Yves Vanderhasselt

5

       

CSIYH1* incl. 8yo

Dominique Joassin

1

         

Filip Lacus

4

         

Joyce Fries

2

         

Laurens Houben

3

         

Olivier Philippaerts

4

         

Stephanie Andries

1

dressage

06/03

10/03

Herning

CDI5*

Alexa Fairchild

1

 

07/03

10/03

‘s-Hertogenbosch

CDI1*

Rob Van Puijenbroek

1

         

Stefan Hollanders

1

         

Tommie Visser

1

       

CDI3*

Isabel Cool

1

       

CDI-W

Charlotte Defalque

1

         

Flore De Winne

1

         

Larissa Pauluis

1

eventing

09/03

10/03

Morghengo, Caltignaga

CCIP1-S

Lenthel-Louise Desmedt

2

 

03/03

05/03

Montelibretti

CCI1*-Intro

Kato De Smidt

1

       

CCI2*-S

Kato De Smidt

1

Recent articles

Op Paasmaandag 1 april zal ons kantoor gesloten zijn.

Wij zijn er weer op 2 april!

Op vrijdag 15 maart zal ons kantoor gesloten zijn.

We apologise for the inconvenience!

Days until the Olympic Games
De Olymische spelen zijn gestart!
Sluiten